AGM акумулятор для автомобілів із системою допоміжних батарей
12/04/2022 AGM акумулятор для автомобілів із системою допоміжних батарей

Допоміжні батареї забезпечують живлення додаткових електричних навантажень в автомобілі, таких як бортова електрична або комп’ютерна система керування. YBXAX14 забезпечує оптимізовану зарядну ємність і тривалий термін служби, не потребує обслуговування, надається повністю зарядженим і готовим до встановлення. Акумулятор на 12 В має ємність 12 Аг (при 20-годинній швидкості) і можливість холодного запуску 200 А.

Їхній вентиляційний отвір діаметром 6 мм у кришці дозволяє встановити вентиляційний шланг відповідно до специфікацій OE, щоб допоміжний акумулятор можна було безпечно замінити в автомобілі. Завдяки своїй герметичній конструкції без вільної кислоти акумулятор забезпечує максимальну безпеку.

«YBXAX14 на сьогоднішній день є найважливішим типом допоміжної батареї. У Європі налічується близько 970 000 автомобілів і 432 моделі, оснащені таким акумулятором. У Німеччині віждповідно частка висока, і вона продовжуватиме зростати», – каже Рафаель Екерт, генеральний менеджер з продажу та маркетингових компонентів GS YUASA Battery Germany GmbH.

Допоміжний акумулятор використовується переважно в автомобілях Audi, BMW та Mercedes. Його головне завдання — забезпечити аварійне джерело живлення для Sensotronic Brake Control (електрогідравлічне гальмо), а також підтримувати електричні навантаження в моделях зі зниженням викидів, які використовують мікрогібридні технології (у Mercedes). Крім того, акумулятор переважно підтримує потреби в потужності інтегральних систем активного рульового керування в моделях з великим навантаженням на передню вісь (у BMW).


GS YUASA один із генеральних спонсорів команди HRC Repsol Honda на МotoGP
06/04/2022 GS YUASA один із генеральних спонсорів команди HRC Repsol Honda на МotoGP

GS Yuasa пишається тим, що продовжує своє успішне партнерство з командою HRC Repsol Honda та їхніми пілотами, шестикратним чемпіоном MotoGP Марком Маркесом і його товаришем по команді Полом Еспаргаро. Провідний світовий виробник акумуляторів продовжить спонсорство у 2022 році зі своїм лідером на ринку, брендом Yuasa.

Ставши основним спонсором HRC Repsol Honda у 2013 році, Yuasa провів вісім сезонів MotoGP пліч-о-пліч із чемпіонгами. У 2019 році Маркес увійшов в історію, вигравши свій шостий чемпіонат MotoGP. Під час сезону 2020 року Марк потрапив у велику аварію, через що йому довелося дивитися більшу частину змагань із лав глядачів. У 2021 році Маркес тріумфально повернувся до перегонів, оскільки він знову піднявся на найвищу сходинку через 581 день після своєї останньої перемоги, а товариш по команді Пол Еспаргаро досяг свого найкращого результату в гонці MotoGP і завоював свою першу поул-позицію на борту RC213V.

Тепер Маркес починає сезон 2022 повністю відновленим та готовим до бою. Останні два сезони, наслідки від травм, не придушили його голоду до перемоги, і багаторазовий чемпіон світу сповнений рішучості боротися за титул ще раз, у своєму десятому сезоні з командою Repsol Honda.

Yuasa має тривале та успішне партнерство з HRC і є основним постачальником оригінального обладнання (OE) для виробника, поряд з більшістю інших відомих брендів мотоциклів. Понад 90% виробників мотоциклів встановлюють акумулятор Yuasa під час виробництва, через високу якість, надійність та продуктивність.

Акумулятори YUASA тепер використовуються й в повітряних турбінах!
29/03/2022 Акумулятори YUASA тепер використовуються й в повітряних турбінах!

Щоб підтримувати вихідну потужність вітрогенератора  при різній швидкості вітру, встановлено регулювання кута лопаті. Це плавне регулювання лопатей ротора, зазвичай електричне і працює за допомогою двигунів кроку. При сильному вітрі система управління повертає лопаті ротора навколо поздовжньої осі від вітру. Під час шторму 25 м/с або більше вітрогенератор вимикається, щоб запобігти пошкодженню генератора. Для цього лопаті ротора повернуті майже на 90° в положення опору. Батареї буферизують це джерело живлення, щоб система кроку могла продовжувати надійно працювати навіть у разі збою живлення. Аби забезпечити бузпечну роботу, кожен двигун має власну буферну батарею, яка піддається дуже короткому режиму роботи з дуже високим струмом розряду, які кратні номінальній ємності.

Для цього вимогливого застосування, коли акумулятор піддається ударам і вібраціям, GS YUASA розробила серію акумуляторів 12 В NP. Типи NP7-12 і NPH5-12 навіть сертифіковані TÜV відповідно до стандартів визначення опору DIN EN 60068-2-6:2008, DIN EN 61373:2011 і DIN EN 60068-2-27:1995. Номінальна 20-годинна ємність акумуляторів становить 5 Аг (NPH5-12) і 7 Аг (NP7-12). Крім того, акумулятори дуже надійні та швидко відновлюються після глибокого розряду. Завдяки технології AGM робота практично в будь-якому положенні (крім верхньої) можлива без втрати потужності навіть у рухомих частинах. Спеціальні свинцево-кальцієві решітки забезпечують тривалий термін служби від 3 до 6 років відповідно до EUROBAT, тому заміна поза звичайними інтервалами обслуговування не потрібна. Це особливо важливо в офшорному секторі, де вартість послуг дуже висока. Доливати воду також не потрібно протягом усього терміну служби.

Компанія YUASA разом із Україною!
09/03/2022 Компанія YUASA разом із Україною!

Компанія  GS YUASA Germany щиро співчуває та підтримує українців у боротьбі за власну незалежність та мирне небо над головою!

Була надана гуманітарна допомога для мирного українського населення, яке зараз залишилось без доступу до базових засобів існування, таких як їжа, ліки та одяг. 

Кожна така гуманітарна допомога рятує тисячі життів. 

З нашого боку ми щиро вдячні компанії за підтримку у такий важкий час!

Правда та мир обов'язково переможуть!

Слава Україні!


YUASA готується до зльоту зі всесвітньо відомою командою повітряних шоу The Blades
07/02/2022 YUASA готується до зльоту зі всесвітньо відомою командою повітряних шоу The Blades

Yuasa, бренд світового виробника акумуляторів GS Yuasa, підіймає свою спонсорську програму на новий рівень, об'єднавшись зі всесвітньо відомою авіакомандою The Blades. В рамках партнерства логотипи Yuasa будуть розміщенні на 4-х літаках команди, оскільки  вони будуть виконувати складні технічні маневри на усіх заходах у 2022 році. 

YUASA, це надійний акумулятор для Вашого мотоцикла
03/02/2022 YUASA, це надійний акумулятор для Вашого мотоцикла

Акумулятори YUASA, це ідеальний варіант для Вашого мотоцикла. 

Перевірені складними перегонами MOTO GP, вони довели свою ефективність та надійність. 

Всесвітньо відомий чемпіон Марк Маркез, особисто використовує акумулятор YUASA для свого залізного друга. 

Будьте як чемпіон, використовуйте перевірений акумулятор!

Акумулятори YUASA допомагають відкривати нові можливості для усіх
20/01/2022 Акумулятори YUASA допомагають відкривати нові можливості для усіх

Акумулятори YUASA заряджають те, що дійсно важливо.

Нашу продукцію використовують навіть у космосі. 

Доведена якість, відповідність усім міжнародним стандартам, дають можливість гарантувати максимальну ефективінсть при використанні. 

Не знаєте, який акумулятор потрібен саме Вам? Використовуйте онлайн-підбір від YUASA
12/01/2022 Не знаєте, який акумулятор потрібен саме Вам? Використовуйте онлайн-підбір від YUASA

Неможливо знайти найкращий акумулятор на всі випадки життя.

Кожен тип акумулятора має набір характеристик (ємність, термін служби, потреба в обслуговуванні тощо), які у певній ситуації можуть бути важливими або непотрібними. У кожному конкретному випадку оптимальним буде акумулятор певного типу.

Використовуйте онлайн-підбір від YUASA, та знаходьте саме той акумулятор, який потрібен вашому траспорту.

Акумулятори YUASA у центрі уваги!
05/01/2022 Акумулятори YUASA у центрі уваги!

Завдяки найширшому та доступному асортименту, наші акумулятори Yuasa є вибором номер один для механіків і автомобілістів. Вони користуються довірою за їх якість і надійність. 

Ми також постачаємо акумулятори більшості провідних світових виробників автомобілів.  Вони встановлюються в стандартній комплектації на заводі, де виробляється автомобіль.  Ми відомі, як постачальник оригінального обладнання, і оскільки виробники автомобілів вимагають найкращого, це знак нашої якості та довіри.  GS Yuasa також є лідером у виробництві літій-іонних батарей 12В і є одним із двох постачальників у всьому світі. Нас обрали такі марки, як BMW, Jaguar Land Rover і Porsche, для використання у своїх флагманських автомобілях високої специфікації.

З Новим роком!
31/12/2021 З Новим роком!

Щасливого Нового року від Yuasa Ukraine!

Запалюйте, посміхайтесь та ніколи не зупинятйесь!

Хай сили Вас ніколи не залишають, а про сили Вашого залізного друга турбується найкращий акумулятор від Yuasa!